کد مطلب : 64227 / تاریخ ثبت : 1400/01/16 11:36

بیک وردی:

درخواست نشست با مسولان البرز بی جواب ماند/گل ریحان ته جدول لیگ دسته یک!

سال 99 در حالی با قعرنشینی و نتایج اسف بار نماینده البرز در لیگ یک به پایان رسید که به نظر می رسد قرار نیست این باشگاه سروسامان بگیرد و همچنان در سال جدید هم حاشیه ها حرف اول را در این تیم خواهد زد.

 گل ریحان در پایان هفته هجدهم لیگ یک در انتهای جدول 18 تیمی این مسابقات قرار دارد و این انتظار می رفت تا مدیران این باشگاه در فرصت تعطیلات نیم فصل برای تقویت تیم در خطوط مختلف اقدام کنند.

اما نه تنها این اتفاق رخ نداده بلکه در اتفاقی عجیب بار دیگر سرمربی این تیم کنار گذاشته شد تا گره کور نماینده البرز در فصل جاری مسابقات کورتر و پیچیده تر شود ونگرانی در نزد اهالی فوتبال برای آینده این تیم دوچندان شود.

اصغر مازیار  در ادامه آمدن ورفتن های مکرر مربیان مختلف در این فصل مقطعی به گل ریحان آمد و روی نیمکت تیم نشست اما او هم در کسب نتیجه ناموفق بود وحال خبر رسیده که نماینده البرز در فاصله کوتاه تا بازی حساس با همسایه اش در انتهای جدول (نود ارومیه) بدون سرمربی تمرین می کند.

حال و روز گل ریحان اصلا خوش نیست و جای تاسف آنکه این تیم فرصت طلایی تقویت و جذب بازیکن در تعطیلات نیم فصل را هم از دست داده و باید با همین داشته ها والبته بدون سرمربی(تا امروز) به مصاف رقبای خود برود.

رییس هیات فوتبال البرز از مسوولان استان خواست این تیم را تنها نگذارند و برای رفع مشکلات آن پای کار بیایند.

رییس هیات فوتبال البرز: مسولان به کمک بیایند

منصور بیک وردی روز دوشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: گل ریحان این روزها در شرایط خوبی به سر نمی برد و از مشکلات بسیاری به خصوص در بخش مالی رنج می برد.به همین منظور تا کنون چندین بار درخواست برگزاری نشست هایی با مسوولان ارشد استانی با هدف از بین بردن مشکلات تنها نماینده استان در رقابت های لیگ فوتبال  دسته یک کشور  ارائه دادیم اما تا این لحظه هیچ گونه جوابی نگرفته ایم.

بیک وردی گفت: هیات فوتبال البرز تمام تلاش خود را برای تعامل و هماهنگی های لازم با باشگاه گل ریحان و سازمان لیگ داشته ، اما این تیم امروز دچار مشکلات اقتصادی شدیدی است که حل آن نیازمند این است که مسوولان استانی نیز پای کار بیایند.

وی ادامه داد: شان جایگاه فوتبال البرز بسیار بالاتر است و جایگاه کنونی این تیم در جدول به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست.

گل ریحان البرز  اکنون با ۱۴ امتیاز در آخرین جایگاه در جدول لیگ دسته یک فوتبال کشور قرار دارد.

مشکلات اقتصادی و کمبود بازیکن از مهم ترین مشکلاتی است که این تیم از آن رنج می برد و سبب شده تا گل ریحان عملکرد ضعیفی در نیم فصل قبل داشته باشد.

در حالی که تنها یک روز به بسته شدن پنجره نقل و انتقالات مانده اما به دلیل بدهی مالی این باشگاه پنجره آن بسته که سبب شده تا گل ریحان نتواند تا به امروز نسبت به جذب بازیکن جدید اقدام کند.

از سوی دیگر اصغر مازیار سرمربی سابق این تیم نیز به دلیل عملکرد ضعیف از تیم کنار گذاشته شده که به همین منظور از سوی مدیریت باشگاه پیشنهاد سرمربی گری به مدیر تیم داده شده اما وی در مصاحبه ای که روز گذشته با ایرنا داشت عنوان کرد که پذیرش این پیشنهادات منوط به مهیا بودن شرایط است،
.چاپ مطلب
گل ریحان البرز دسته یک فوتبال
تعداد دفعات مشاهده شده : 115
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید