کد مطلب : 64244 / تاریخ ثبت : 1400/02/19 19:04

همزمان با روز هلال احمر؛

همکاری میان این نهاد و سازمان آتش نشانی پررنگ تر شد

مدیر جمعیت هلال احمر گفت: آموزش های پیشگیری از حوادث و حریق و دیگر آموزش های لازم برای داوطلبان هلال احمر با همکاری آتش نشانان نمونه برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار شبکه خبری البرز، فدایی در نشستی که در محل سازمان هلال احمر برگزار شد، ضمن قدردانی از حضور مسئولان آتش نشانی برای تبریک روز هلال احمر، عنوان کرد: در حال حاضر فضایی فراهم شده تا داوطلبان هلال احمر بتوانند با حضور در این نهاد، دوره های آموزشی تخصصی را بگذرانند.
 
وی با اشاره به اینکه ایثارگری و همنوع دوستی از صفات بارز داوطلبان هلال احمر است، گفت: آموزش های مذکور با هدف افزایش حس تعاون و ایثارگری میان داوطلبان در دستور کار قرار گرفته است.
 
این مسئول در ادامه از همکاری سازمان آتش نشانی با هلال احمر خبر داد و با اشاره به اینکه تعامل میان این دو نهاد سابقه دیرینه ای دارد، اظهار داشت: طی این همکاری مقرر شده از آتش نشانان نمونه جهت آموزش های پیشگیری از حوادث  و دیگر آموزش های لازم برای داوطلبان هلال احمر استفاده شود.
 
فدایی با تاکید بر این موضوع که اقدام مشترک هلال احمر و آتش نشانی بسیار ارزشمند است، یادآور شد: تلاش در جهت نرویج حس همنوع دوستی میان مردم در شرایط دشوار از اهداف این دو سازمان به شمار می رود.
 
لازم به ذکر است در این نشست معاونین و مسئولان سازمان آتش نشانی، مسئولان سازمان هلال احمر و غنچه ها و داوطلبین فعال هلال احمراین شهرستان واصحاب رسانه فردیس برای عرض تبریک این هفته با سرپرست و پرسنل جمعیت هلال احمر این شهرستان حضور و دیدار داشتند.
 

حسن زاده
.چاپ مطلب
هلال احمر آتش نشانی داوطلب هلال احمر غنچه های هلال احمر
تعداد دفعات مشاهده شده : 305
نظر شما
عکس کد
Show another codeکد جدید