کد مطلب : 64508 / تاریخ ثبت : 1400/07/18 13:43

فاز اول کنار گذر مهرشهر افتتاح شد

شهردار کرج گفت: عملیات اجرای فاز دوم کنار گذر مهرشهر به طول دو کیلومتر آغاز شده است.

به گزارش شبکه خبری البرز؛ مصطفی سعیدی سیرائی در مراسم افتتاح فاز اول کنارگذر مهرشهر که پیش از ظهر امروز یکشنبه هجدهم مهر ماه با حضور کامبیز بازرگان معاون وزیر جهاد و کشاورزی، اعضای شورای شهر و معاونین برگزار شد، اظهار کرد: اتمام پروژه‌های نیمه تمام در اولویت کار شهرداری است.

شهردار کرج به پروژه های مهم در دست احداث در کرج اشاره کرد و گفت:  یکی از این پروژه‌ها، پروژ ه کنارگذر مهرشهر است که مسیر دسترسی به فرودگاه پیام را تسهیل می کند.

سعیدی سیرائی  گفت: فاز نخست این پروژه از رجائی شهر آغاز و انتهای آن به فرودگاه پیام متصل می شود که ترافیک شمال و جنوب شهر را تسهیل می‌کند.

وی با اشاره به اینکه فاز اول این پل حدود ۸۰۰  متر است، افزود: ادامه این پل حدود دو کیلومتر تا نزدیک خیابان چمن است که پیمانکار آن انتخاب و در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

شهردار کرج از آغاز عملیات اجرایی فاز دوم این پروژه خبرداد و گفت: فاز دوم آن از چهارراه دانش  به سمت خیابان چمن به طول دو کیلومتر اجرایی خواهد شد.

سعیدی سیرائی عنوان کرد: مابقی این پروژه به طول چهار کیلومتر تا فرودگاه پیام است که در سال‌های آینده برنامه ریزی و اجرایی خواهد شد.

وی با تاکید بر این که اتمام پروژه‌های نیمه تمام در اولویت کار این دوره از مدیریت شهری است، بیان کرد: برنامه ریزی برای اجرای برخی از پروژه‌های شهری در مناطق محروم صورت گرفته و به مرور انجام می‌شود.
.چاپ مطلب
شهرداری کرج کنار گذر مهرشهر
تعداد دفعات مشاهده شده : 48