كد مطلب : 62660 تاریخ : 1398/04/05
 

انصراف از مسابقات بخاطر 15 میلیون تومان!
وقتی تنها تیم فوتبال ساحلی البرز به بی توجهی مسئولین باخت

متاسفانه تنها تیم فوتبال ساحلی استان البرز به واسطه عدم توانایی در تامین 15 میلیون تومان ناچار به انصراف از رقابت های بزرگسالان کشور شده است

این روزها عده ای جوان البرزی آستین همت بالا زده و سعی در احیای فوتبال ساحلی در کرج داشته اند، ورزشی که 10 سال پیش در لیگ برتر فعالیت داشت و قهرمان شد.

بدون هیچ امکاناتی و با هزینه شخصی توانستند جوانان را دور هم جمع کردند، داخل زمینی تمرین می کنند که از هیچ استانداردی برخوردار نیست و بعضا موجب آسیب بازیکنان می شود.

وقتی تنها تیم فوتبال ساحلی البرز به بی توجهی مسئولین باخت/ انصراف از مسابقات بزرگسالان کشور بخاطر 15 میلیون تومان!

اما انگار عدم امکانات و حمایت مسئولین نمی گذارد این تیم قدم در راه اهدافش بگذارد چرا که میثم آشتیانی مربی تنها تیم فوتبال ساحلی "برساد البرز" به خبرنگار تیتریک می گوید: به سختی توانستیم تعدادی توپ تهیه کنیم اما به دلیل مشکلات زمین اعم از وجود خار و فنس های تیز حاشیه محل تمرین، توپ ها خراب شده و غیر قابل استفاده هستند.

کمتر از سه روز دیگر باید راهی مسابقات زیرگروه بزرگسالان کشور شویم و در مرحله اول در گروه مرگ این بازی ها به میزبانی مازندران و سازی قرار گرفته ایم.

متاسفانه هیچ مسئولی از ما حمایت نکرده است و حتی برای دلگرمی بازیکنان 1 بار در تمرین های ما حضور پیدا نکرده اند، هیچ کسی در جریان فوتبال ساحلی استان نیست و نمی داند تیم برساد در تکاپوی افتخار افرینی برای البرز است.


وقتی تنها تیم فوتبال ساحلی البرز به بی توجهی مسئولین باخت/ انصراف از مسابقات بزرگسالان کشور بخاطر 15 میلیون تومان!
 

کادر فنی 4 میلیون تومان هزینه ورود به مسابقات را تقبل کرد تا بازیکنان تیم برساد سرخورده نشوند، اما متاسفانه به دلیل عدم جذب اسپانسر و حمایت مسئولین، تامین هزینه 15 میلیون تومانی ایاب و ذهاب و حضور در رقابت ها از توان ما خارج است.

وی با اشاره به اینکه مجبور به انصراف هستیم، ادامه می دهد: حق جوانان فوتبال ساحلی البرز نیست که از آینده ورزشی خود محروم شوند، اگر چه ما حتی نتوانسته ایم روی ماسه استاندارد تمرین کنیم و بازیکنان به شرایط حرفه ای ناآشنا هستند اما جوانان این تیم دارای پتانسیل و ظرفیت بالایی هستند.

آشتیانی می گوید: امیدوارم شرایط به گونه ای رقم بخورد که فوتبال ساحلی در البرز جان دوباره گرفته و حمایت شود تا شرایط حضور در رقابت ها و افتخارآفرینی برای این رشته ورزشی فراهم شود.

و اما ختم کلام مربی تیم فوتبال ساحلی برساد این است که جای فوتبال ساحلی البرز در کشور خالی بوده و از عدم حمایت مسئولین گله مند هستند.

تنها می توان گفت متاسفانه فوتبال ساحلی به عنوان ورزشی کم هزینه و پر ظرفیت در سکوت خبری رسانه ها و بی توجهی مسئولین مظلوم واقع شده است.


وقتی تنها تیم فوتبال ساحلی البرز به بی توجهی مسئولین باخت/ انصراف از مسابقات بزرگسالان کشور بخاطر 15 میلیون تومان!

تاریخ درج : 1397/07/19 09:48

©2010 www.KHABAR31.ir . All Rights Reserved