كد مطلب : 62668 تاریخ : 1398/04/05
 

واکنش های عصبی دلواپسان به تصویبCFT
ادامه تهدید به قتل با روشی جدید/ مجلس ختم برای دو نماینده ارومیه

دلواپسان با روشن کردن شمع و توزیع خرما، دو نماینده ارومیه را از هم اکنون مُرده دانستند!

 تندورهای مخالف FATF که در روزهای گذشته با ارسال پیامک های موهن، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی را تهدید به مرگ کرده بودند، این بار پا را فراتر گذاشته و گروه دیگری از آنها برای دو تن از نمایندگان موافق FATF  مجلس ختم گرفتند!


ادامه تهدید به قتل نمایندگان مجلس با روشی جدید: مجلس ختم برای دو نماینده ارومیه


 این بار روح الله حضرت پور و سیدهادی بهادری نمایندگان ارومیه به روشی جدید تهدید به مرگ شدند؛ دلواپسان  برای آنها مجلس ختم گرفتند و با روشن کردن شمع و توزیع خرما، آنان را از هم اکنون مُرده دانستند!

این اتفاق در دانشگاه صنعتی ارومیه رخ داد و برگزار کنندگان این شوی تبلیغی، نام برنامه خود را مجلس ختم منافقین گذاشتند و با چسباندن عکس حضرت پور و بهادری روی پارچه مشکی، نوشتند: از نمایندگان شهر ارومیه چه کسانی به این طرح رأی مثبت دادند؟

حضرت پور در گفت و گوی کوتاهی با عصر ایران با اشاره به رأی مثبت خود به این لایحه گفت: از مدت ها پیش که این لایحه مطرح شد، بررسی های خود را درباره آن شروع کردم، از مرکز پژوهش های مجلس نتیجه مطالعات مربوط به آن را خواستم، با کارشناسان متعدد مشورت کردم، با موافقان و مخالفان بحث کردم، مقالات ایجابی و سلبی زیادی در این باره مطالعه کردم و در نهایت به این اقناع وجدانی رسیدم که خیر و صلاح کشور، مردم و نظام در این است که با تصویب این لایحه یکی از بهانه های دشمنان ایران را از آنها بستانیم و اجازه ندهیم ایران در لیست سیاه مبادلات بانکی جهان قرار بگیرد، بنابراین با نگاهی علمی و خیرخواهانه و غیرجناحی به آن رأی مثبت دادم .

حضرت پور افزود: این که عده ای مخالف باشند، امری کاملاً طبیعی است اما اضطرابی که آنان را فرا گرفته بسیار سوال برانگیز است که چه منافعی از آنها به خطر افتاده است که این گونه دست به هر عمل غیراخلاقی و غیر قانونی می زنند و حتی از تهدید به مرگ نمایندگان مردم ابایی ندارند! اتفاقاً این واکنش های نابخردانه نشان می دهد که مجلس کار خود را به درستی انجام داده است و نمایندگان نیز بیدی نیستند که از این بادها بلرزند.

تاریخ درج : 1397/07/19 10:51

©2010 www.KHABAR31.ir . All Rights Reserved